

Pořízení a investice do starožitnosti je výhodné a prospěšné z více důvodu.
„Investice do starožitností je výhodná nejen jako způsob uložení peněz, ale také jako uchování kousku historie a jedinečné krásy minulosti. Každý kousek má svůj příběh a s postupem času získává na hodnotě, což z něj činí smysluplnou a dlouhodobou investici.
Staré předměty přidáváme pravidelně NĚKOLIKRÁT týdně, navštivte nás i v další dny...
- Úvod
- Staré fotoaparáty a kamery
- Flexaret V Meopta – Belar 3,5/80, krytka, pouzdro a popruh (č.28)
Flexaret V Meopta – Belar 3,5/80, krytka, pouzdro a popruh (č.28)

- Kompletní specifikace
Flexaret V Meopta – Belar 3,5/80, krytka, pouzdro a popruh (č.28)Skladem 1 ks1 690 Kč/ ks
Nabízím československý dvouoký zrcadlový fotoaparát Flexaret V, vyrobený podnikem Meopta.
Fotoaparát je osazen snímacím objektivem Meopta Belar 1:3,5 f = 80 mm, hledáčkovým objektivem Meopta 1:3 f = 80 mm a závěrkou Prontor-SVS.
Součástí nabídky je:
- fotoaparát Flexaret V,
- dvojitá plastová krytka objektivů Meopta,
- popruh,
- hnědé pouzdro označené „Flexaret V“.
Fotoaparát je v zachovalém použitém stavu s běžnými známkami stáří a opotřebení. Jeho funkčnost nebyla odborně ověřena, proto ji negarantujeme a přístroj nabízíme především jako sběratelský předmět, k dekoraci nebo případnému servisu.
Pouzdro je zachovalé jen na přední straně lehce odřené a uvnitř ošuntělé. V zadní části pouzdra chybí průhledná slída v kontrolním okénku a ve spodní části chybí upevňovací šroub, takže fotoaparát nelze k pouzdru přišroubovat.
Prodáváme přesně to, co je zachyceno na fotografiích. Vzhledem ke stáří a neověřené funkčnosti bez záruky funkčnosti a kompletnosti.
č.28
Na váš email vám mohu zaslat více foto.
Reklama:











